Olimpik Yüzme Havuzları tasarım,proje ve anahtar teslim uygulamaları

                            

 

ÇSA İnşaat Elektrik San. ve Tic. Ltd. Şti olarak, 10 yılı aşkın tecrübe ile olimpik yüzme havuzlarının projelendirilmesi,tasarımı ve uygulama konularında müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözümlerle memnuniyet odaklı hizmet vermekteyiz.Yarı Olimpik, Tam Olimpik, Eğitim Havuzları, Dalma Havuzları vb. musabaka havuzlarında mühendis kadromuzla olması gerekenden daha titiz çalışmalar sürdürerek müşterilerimize sorunsuz çalışmalar sunmaktayız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Müsabaka Havuzunu yapmayı düşündüğünüz alan,yapacağımız keşifle ölçülendirilerek yapılacak musabakaların türüne göre bilgisayar ortamına aktarılıp ve alana en uygun havuzun oluşturulması için tasarım işlemleri başlamaktadır.

 

 

Belirlenen tasarım,seçilen malzemeler ve karar verilen ölçü doğrultusunda havuz yapımına harfiyat işlemi ile start verilir.Havuzun boyutlara göre yapılan statik hesaplamalar doğrultusunda taban ve perde beton kalınlıklarına karar verilip,demir seçimi yapılır.Havuzun boyutlarına göre çift savaklı sistemin kullanılacağı musabaka havuzlarının denge tankı hacmi ve makine dairesi alanı hesaplandıktan sonra imlat işlemine start verilir...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yapılacak musabakalara göre havuz alt borulama tesisatı ile birlikte elektromekanik tesisatların da hatları çekilerek,havuz alt yapısı müsabakalara uygun hale getirilir.İnşai işlemleri tamamlandıktan sonra yüzme havuzuna gerekli olan olimpik yüzme havuzu ekipmanları (kulvar seperatörü,geri dönüş panelleri,atlama platformları vb.) monte edilerek yüzme havuzu kullanıma hazır hale getirilir.